O KSIĄŻCE
Rozdział za darmo
O AUTORZE
ZAMÓW

JEŻELI:

 • za dużo pracujesz,
 • nie masz na nic czasu,
 • żyjesz w pośpiechu,
 • i nie wiesz, gdzie rozchodzą się Twoje pieniądze,

To... rozwiązanie jest blisko i masz je teraz w zasięgu

ZAMÓW KSIĄŻKĘi odbierz 2 unikalne bonusy

Drogi Czytelniku,

Jeżeli chciałbyś mieć więcej wolnego czasu, lepiej zarabiać i kontrolować swoje pieniądze oraz żyć w większym spokoju, to może to być najważniejsza strona jaką dzisiaj przeczytasz, za chwilę przeczytasz dlaczego:

 

KULISY POWSTANIA #ZUP

W drugiej połowie 2016 roku rozpocząłem pracę nad moją nową książką. Zacząłem pisać i... zaczęło się dziać.

Nasza najlepsza agentka zwolniła się z naszej firmy i założyła konkurencyjne biuro w tym samym mieście. Również kilka osób, które zatrudniłem, okazało się wilkami w owczej skórze.

Jako szef firmy musiałem się zmierzyć z serią donosów - nadzór budowlany, inspekcja pracy - to był dopiero wstęp. Kilka kontroli z ZUS-u, krzywdzące roszczenia klientów, stracone dziesiątki tysięcy złotych.

Nie zliczę ile razy musiałem przerywać pracę nad książką, bo łomot, który zbierałem zarówno prywatnie, jak i zawodowo, powodował, że zwyczajnie nie miałem sił na pisanie.

TO CO MNIE SPOTKAŁO...

To działało prawie jak automat - kiedy tylko zaczynałem pisać, spotykały mnie poważne przeszkody.

Był to również czas, kiedy walczyłem z boreliozą.

Budziłem się rano i nie miałem nawet siły otworzyć oczu. Dlatego przerwałem pracę nad książką na prawie kolejnych sześć miesięcy. Zajmowanie się rodziną (trójką małych dzieci), prowadzenie kilku firm, walka z chorobą - to było ponad moje siły.

Równoległe pisanie książki - nie wchodziło w grę. Wtedy byłem tym przygnębiony, lecz po czasie widzę, że niepotrzebnie, gdyż, to co mnie spotykało, niejako pisało kolejne rozdziały mojej książki..

TRUDY ZMUSIŁY MNIE DO ZMIAN

Trudy, o których pisałem powyżej zmusiły mnie do szukania oszczędności i gruntownej restrukturyzacji firmy (zmiana systemu prowizyjnego dla agentów, zmiany kadrowe, wypowiedzenie niektórych umów).

To było dla mnie jeszcze trudniejsze niż poprzednie problemy, bo to oznaczało trudne rozmowy z ludźmi, czego unikałem jak ognia. Pośrodku tego tornada większych i mniejszych problemów ważne jest to, iż doświadczałem w niesamowity sposób Bożej opatrzności.

Wiele tych wręcz nieprawdopodobnych historii, które mi się przydarzyły, opisałem w książce.

Po czasie widzę też, że z wielu ciosów, które otrzymałem, powstało bardzo dużo dobra. I tym właśnie chciałem podzielić się z Tobą - tymi przeżyciami, tymi historiami, czasem walki, porażek i zwycięstwa, gdyż głęboko wierzę, że mogą być pomocne dla Ciebie, Twojej rodziny czy firmy.

Tego Ci życzę.

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?

Pomogę Ci rozwiązać te problemy

 • Jak znaleźć czas na rzeczy ważne, mimo że teraz nie widzisz takich możliwości? (strona 74)
 • Jak przebudować życie, aby jego fundamenty były solidne i nawał zadań nie powodował Twojego zawrotu głowy? (strona 88)
 • Aby więcej zarabiać, musisz więcej pracować, prawda? Nieprawda!
 • Co zrobić, by pozbyć się swoich długów skutecznie? 12 kroków do wyjścia z długów.
 • Czy pieniądze mogą dać Ci wolność?
 • Będę szczęśliwy jak zarobię więcej pieniędzy! Błąd. Jakie są największe pułapki pogoni za wolnością finansową? (strona 102)
 • Czego nie powinieneś robić, jeśli nie wiesz gdzie rozchodzą się Twoje pieniądze i co musisz zacząć robić dzisiaj, aby odzyskać kontrolę nad swoimi finansami?
 • Jak zmiana jednego przekonania o zarabianiu, może zmienić Twoją sytuację finansową?
 • Jak dzielenie się wpływa na to, ile zarabiasz? (strona 164)
 • Gdzie i jak znaleźć dobre inwestycje?
 • Jak przeskanować swoje finanse, by mieć je pod kontrolą i gromadzić oszczędności?
 • Jak korzystać z dźwigni finansowej bez pomocy banku i kredytu?
 • Jak zwiększyć zarobki? (strona 268)
 • Jak poradzić sobie ze stratą pieniędzy?
 • Jak zbudować zespół, który pomoże Ci lepiej wykonywać pracę i zwiększać skalę działania? (strona 275)
 • Jeżeli nie wystarcza Ci pieniędzy do końca miesiąca i jesteś szczęśliwy tylko przez kilka dni po wypłacie, nauczę Cię co zrobić, aby rozwiązać ten problem.

Dla kogo jest ta książka?

Książkę pisałem tak, aby każda osoba, która ma do czynienia z finansami oraz zarządzaniem sobą (czyli każda osoba na świecie) mogła odnieść korzyść z lektury niezależnie od wykonywanego zawodu i branży, w której pracuje.

Zawarte w książce porady i historie pomagają lepiej kontrolować swoje finanse, dają szansę na lepszą organizację swojej pracy i uzyskanie czasu na rzeczy ważne. Nie musisz mieć firmy by wprowadzić porady w życie z tej książki

Dotknij książkę, przewróć kartki ...

[photo-book-gallery id="1269"]

Dodatkowo w pakiecie
audiobook
+rysunkowe streszczenie
+szkolenie Zarabianie Uczciwych Pieniędzy
otrzymasz:

Zamów książkę teraz

(i otrzymaj 2 wyjątkowe bonusy)

 • Darmowa wysyłka Jeżeli zamówisz książkę w pakiecie Książka + Audiobook lub Książka + Szkolenie VOD
 • Nagranie konferencji "Portfel Nawraca Się Ostatni": Jak z Bożą pomocą spłaciłem 1 900 000 zł długu?
WYBIERZ PAKIET Z BONUSAMI

O Autorze

Bartosz Nosiadek

Deweloper z wielką pasją edukacyjną. Zajmuje się budowaniem nieruchomości i pośrednictwem w ich obrocie. 13 lat temu zaczynał pracę jako akwizytor, a dzisiaj grupa firm, którą kieruje, sprzedaje między 60 a 120 nieruchomości rocznie. Jego szkolenia dotarły do setek tysięcy odbiorców. Dzieli się tym, jak w praktyczny i etyczny sposób prowadzić biznes. Prywatnie mąż i ojciec trzech synów.

Wywiad w Radiu Anioł Beskidów

Miriam Arbter-Korczyńska, Radio Anioł Beskidów

Opinie o książce

Właśnie przeczytałem. Książka ciekawa, polecam, daje inne spojrzenie na życie, biznes i pieniądze.

Brawo dla Bartka, że nie ukrywał swojej prywatności. Wielu inwestorów mówi tylko o sukcesach, albo podkolorywuje swoje sukcesy, a w tej książce jest zwrócenie uwagi na niebezpieczeństwa, szczególnie dla tych co się zachłysneli książkami Kirosakiego.

Warto przeczytać najpierw pierwszą książkę Bartka a potem tę najnowszą. Sam wiem z doświadczenia (a to już prawie 25 lat w biznesie), co to są wzloty i upadki, kredyty i ich spłacanie, windykacje i komornicy, ZUS i Urzędy skarbowe. Przetrwać 25 lat na tzw. swoim nie jest łatwo.

To chyba jedyna ksiażka bardzo osobista i zwracająca uwagę nie tylko na pieniądze. Jak wiemy Bartek jest osobą żyjąca zgodnie w harmonii z Bogiem, to na pewno mu pomaga, taka wiara ułatwia życie. Mi jest trudniej bo jednak wierzę w siebie. ....Jednym słowem Polecam.

Waldemar Rudnicki, Przedsiębiorca

Ta książka niekoniecznie zrobi z Ciebie krezusa, ale może Cię zbliżyć do Jezusa.

Historia autora zaintrygowała mnie, postanowiłem więc przeczytać jego nową książkę. Sądzę, że na polskim rynku wydawniczym jest to swoisty ewenement.

W kontekście zarabiania pieniędzy nieczęsto spotyka się u nas świadectwo chrześcijańskiego życia – a to jest właśnie takie świadectwo. To opowieść o życiu człowieka przedsiębiorczego, który spotkał Jezusa i przyjął Go jako swojego Pana.

Z tego spotkania wynikły i wciąż wynikają decyzje, które są owocem zaufania Bogu – na przykład o rezygnacji z kredytów albo o płaceniu dziesięciny.

W książce jest sporo historii pokazujących, jak Boża Opatrzność obejmuje wszystkie obszary naszego życia.

Kiedy fragmenty książki „testowałem” na swoich bliskich i znajomych, robiły wrażenie – chyba dlatego, że dotyka ona spraw powszechnie znanych i dotyczących każdego, takich jak robienie zakupów, oszczędzanie, pożyczanie, walka z długiem. Każdy z nas ma z tym do czynienia. Po przeczytaniu tej książki łatwiej dostrzec, że ekonomia, obojętnie w jakiej skali, jest tak samo terenem walki duchowej, jak każda inna dziedzina ludzkiego życia.

Franciszek Kucharczak, Redaktor Gosc.pl

O książce usłyszałem od dobrych znajomych, którzy zajmują się edukacją finansową.

Już kilka lat temu kolega wcisnął mi książkę o podobnej tematyce. Podchodziłem do niej myśląc sobie "niby co nowego mogę się dowiedzieć", a jednak okazało się, że mogę dowiedzieć się czegoś nowego, byłem pozytywnie zaskoczony.
Dlatego po książkę "Zarabianie uczciwych pieniędzy" sięgnąłem już z ciekawością. Wiedziałem, że wśród wielu pozornie prostych pomysłów jakie znajdę w książce, będą też takie, na które nie wpadłem. I rzeczywiście tak było. Dzięki lekturze znalazłem oszczędności na kwotę ponad 6000zł rocznie, łącznie w budżecie prywatnym i firmowym. To 120 razy więcej niż wyniosła cena książki
Poza tym, to naprawdę ciekawie napisana książka. Zdecydowanie polecam. Jest spora szansa, że znajdziesz tam pomysł, na który jeszcze nie wpadłeś.

Witek Wiśniewski

Wspaniale jest patrzeć na sukcesy takich ludzi jak Bartosz Nosiadek. Nie są to zwykłe sukcesy biznesowe, ale skutecznie realizowana całościowa wizja człowieka szczęśliwego.

Bartosz Nosiadek – człowiek szczęśliwy

...bo inwestuje nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim czas. Inwestuje w relację z Bogiem, swoją Żoną i Dziećmi oraz przyjaciółmi. Widzę, jak dba o to, by sukces w jednej dziedzinie nie był przyczyną porażki w drugiej. Potrafi złapać równowagę. Większość ludzi sukcesu powinna się tego nauczyć.

Bartosz Nosiadek – Skuteczny biznesmen

...bo startując od zera doszedł do prowadzenia firmy, która buduje oraz skutecznie sprzedaje domy i osiedla. Motto jego firmy to: „Robimy interesy z ludźmi, a nie na ludziach”.

Bartosz Nosiadek –Praktyk

...bo jakąkolwiek radę poda, to zawsze będzie ona konkretna i prosta do zrealizowania.

Deweloperów uczy: „Szczególnie dobrze zrób to, czego nie będzie widać gołym okiem”. Zadłużonych, bez względu na wielkość długu, pyta: „Czy poświęcisz 3 minuty dziennie, by wyjść w długu?”. A póź- niej pokazuje dokładnie JAK to zrobić.

Z przyjemnością układam swoje sprawy finansowe w oparciu o jego wiedzę. Polecam zdecydowanie.

Andrzej Sobczyk współtwórca Grupy Rafael wykładowca Akademii Właściwy Tor

Andrzej Sobczyk,  Współtwórca Grupy Rafael i Akademii Właściwy TOR, 

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czym ta książka różni się od książki "Zarabianie Prawdziwych Pieniędzy"?

60 stron z 296 przedstawia historie opisane w pierwszej książce, aby czytelnik, który nie czytał pierwszej książki miał lepszy kontekst. Reszta to całkowicie nowy materiał.

Do kiedy trwa przedsprzedaż książki "Zarabianie Uczciwych Pieniędzy"?

Przedsprzedaż trwa do daty oficjalnej premiery (29.06.2018).

Czy można kupić e-booka „Zarabianie Uczciwych Pieniędzy”?

Książka oferowana jest obecnie na papierze i w wersji audio. Nie planujemy wersji e-booka.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak. Wystarczy zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać Fakturę VAT”, przy realizacji zamówienia. Faktura zostanie wysłana w formie elektronicznej.

A co jeśli kurier mnie nie zastanie?

Paczki wysyłamy Pocztexem (grupa Poczty Polskiej). Jeśli nie zastanie Cię, książkę będziesz mógł odebrać w placówce Poczty Polskiej przez kolejne 14 dni.

UWAGA: Nie zwlekaj z odbiorem, ponieważ niektóre placówki pocztowe odsyłają
nieodebrane paczki wcześniej.

Mieszkam poza Polską. Czy wyślesz mi książkę na adres zagraniczny?

Niestety nie. Realizujemy dostawę na terenie Polski. Jeśli chcesz zakupić książkę, to zamów jeden z pakietów na adres rodziny lub znajomych mieszkających pod adresem w Polsce.

Kiedy zostaną wysłane książki zamówione w przedsprzedaży?

Wysyłka rozpocznie się 10 lipca 2018r.

Który kurier dostarcza książki i jaki jest czas oczekiwania?

Paczki wysyłane są Pocztexem, czas dostawy to 24-48 godzin od nadania. Książki zakupione w przedsprzedaży wysłane będą 10 lipca.

Jak długo trwa nagranie z konferencji "Portfel Nawraca Się Ostatni"?

Długość nagrania #PNO w wersji dla książki wynosi 45 minut.

Jak długo będę miał dostęp do szkolenia "Zarabianie Uczciwych Pieniędzy"?

Dostęp do szkolenia #ZPP2.0 to 365 dni od czasu otrzymania dostępu.

Dla kogo jest ta książka?

Książkę pisałem tak, aby każda osoba, która ma do czynienia z finansami oraz zarządzaniem sobą (czyli każda osoba na świecie) mogła odnieść korzyść z lektury niezależnie od wykonywanego zawodu i branży, w której pracuje. Zawarte w książce porady i historie pomagają lepiej kontrolować swoje finanse, dają szansę na lepszą organizację swojej pracy i uzyskanie czasu na rzeczy ważne.

Kiedy otrzymam szkolenie VOD?

Szkolenie „Zarabianie Prawdziwych Pieniędzy 2.0 VOD” będzie dostępne 25 czerwca.
Nagranie konferencji Portfel Nawraca się Ostatni będzie dostępne 6 czerwca.

Jaki pakiet powinienem wybrać?

Szkolenie jest rozszerzeniem materiału z książki, praktycznym przewodnikiem do wdrożenia tych zasad w życie. Jeśli możesz sobie pozwolić na pakiet ze szkoleniem, audiobookiem i rysunkowym streszczeniem to w nim będzie maksimum treści.

Mam inne pytania. Gdzie mogę uzyskać na nie odpowiedź?

Napisz do nas na adres wysylka@fibradream.pla my postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.

100% GWARANCJA

Daję Ci ŻELAZNĄ gwarancję. Jeśli po przeczytaniu książki i zastosowaniu metod w niej zawartych stwierdzisz, że nic się z niej nie nauczyłeś i nie masz efektów, książka nie jest dla Ciebie przydatna, po prostu napisz do mnie na kontakt@fibradream.pl - oddam Ci zainwestowane pieniądze. Szkolenie i bonusy zatrzymasz.

Dlatego niczym nie ryzykujesz, ponieważ całe ryzyko biorę na siebie.

Czy chciałbyś dać sobie szanse? Wybierz interesujący Cię wariant poniżej i przetestuj przez 30 dni.

WYBIERZ PAKIET: